3 корисні ради для Safari 3

Safari 3 чудовий браузер. Ті хто ще не оцінив його переваги, обов’язково повинні спробувати Safari. Крім комфортного серфінгу, він має ще деякі переваги перед іншими браузерами. Про кілька таких перевагах я хочу розповісти зараз.

Завантаження файлів за допомогою Drag and Drop. Відкрийте який-небудь сайт, куди можна завантажити файл через формуляр на сайті. Зазвичай ви це робите, натискаючи кнопку «Вибрати файл», шукаєте свій файл на диску і вибираєте його. Хінт: відкрийте формуляр і просто перетягніть той файл з Finder на кнопку «Вибрати файл» і він сам прикріпитися.

3 корисні ради для Safari 3

3 корисні ради для Safari 3 Мультизакладки. Коли у вас кілька відкритих вкладок і ви хочете або вам необхідно швидко зберегти їх, то є простий спосіб. Зайдіть в меню Bookmarks і виберіть опцію Add Bookmark For This 3 Tabs (число 3 — кількість відкритих вкладок в активному вікні). У діалоговому вікні введіть назву та виберіть зі списку куди зберегти. Якщо зберегти таби в Bookmarks Bar, то вони будуть відкриватися по опції Auto-click, тобто все відразу.

Відновлення попередньої сесії. Трапляється таке, що броузер закривається в самий невідповідний момент і разом з цим втрачаються всі відкриті таби. Відновити втрачені таби можна дуже просто. Для цього перейдіть в меню History і знайдіть там опцію Reopen All Windows From Last Session.

3 корисні ради для Safari 3

Можливо вам буде цікаво:

  • Веб-браузери під мак
  • Розширення Safari AdBlock
  • Плагіни для Safari
  • По-російськи про Safari

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *