2kinopoisk — піратський «Кинопоиск»

Впевнений, що багато з вас небайдужі до фільмів і серіалів. Деякі загрузли в цьому настільки, що встигли провести за переглядом останніх понад півроку свого життя. З такими темпами грошей на покупку ліцензійного контенту не напасешся, так і знайти новинку зі світу кіно іноді буває не так-то просто. Залиште поневіряння по торрент-трекерам з великою кількістю набридливої реклами в минулому. Все можна зробити набагато простіше завдяки 2kinopoisk.

Сам сервіс існує у двох іпостасях: як отдєльний сайт і як своєрідне доповнення до найпопулярнішого агрегатору фільмів і серіалів Рунету — «Кинопоиску».

Тепер відповідь на питання «Що і де подивитися ввечері?» вирішується в три кроки:

  1. Просто заходимо на «Кинопоиск», знаходимо цікавить кіно або вибираємо випадкове.
  2. В адресному рядку сторінки фільму, який зацікавив, дописуємо 2 перед kinopoisk.
  3. Завантажуємо і насолоджуємося.

2kinopoisk — піратський «Кинопоиск»

Сервіс запропонує подивитися його онлайн або завантажити в потрібному вам якості, вибравши з безлічі доступних торрентів. Джерел предостатньо, база фільмів і серіалів величезна. Принаймні, мені жодного разу не довелося стикатися з відсутністю запитуваної кінокартини. Здається, простішого способу піратства ще не було.

2kinopoisk — піратський «Кинопоиск»

Все це значною мірою підриває авторитет і сенс покупок контенту онлайн в очах середньостатистичного користувача Рунета, але поспішає нагадати:

Купуйте хороші фільми, режисери намагаються для вас.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *