23-річну дочку Стівена Спілберга заарештували за звинуваченням у домашньому насильстві

Вже весь світ облетіла новина – Мікаела, 2З-річна прийомна донька Стівена Спілберга, триразового лауреата премії «Оскар», заарештована за звинуваченням у домашньому насильстві. Сталося це вранці 29 лютого в Нешвіллі (штат Теннессі). Що саме сталося, точно невідомо, однак деякі відомості є.

Пікантні подробиці

Мізерною інформацією з журналістами поділився 47-річний наречений Мікаели, якого звуть Чак Панків. Він сказав, що його пасію дійсно заарештували, але все це – чистої води непорозуміння. Якщо вірити чоловікові, постраждалих немає.

Більше Чак нічого не розповів. Згідно з відомостями місцевої філії телеканалу ABC, напередодні ввечері Мікаела була з нареченим в барі, де у неї з ким-то виник скандал. B результаті збурена дівчина кинула в опонента чимось важким, із-за чого y того травмувалася рука.

Мабуть, потерпілий вирішив просто так трапилося, не залишати, і викликав поліцію для відновлення справедливості.

Так що Мікаелу заарештували на 12 годин. Причому тут домашнє насильство, звичайно, незрозуміло. Як би там не було, Мікаела вже вільна (її випустили під заставу), та 9 березня їй потрібно буде з’явитися в суд на слухання, де справу буде вивчено більш детально. Можливо, по завершенні процесу оголосять і подробиці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *