23-річна дівчина готова заплатити 77 000 $ кожному, хто погодиться стати її хлопцем

А скільки ви згодні заплатити за любов? Одна з наймолодших переможниць лотереї готова віддати 77 тисяч доларів тому, хто буде її любити, зберігати вірність, згоден пожертвувати своїм часом. Що штовхнуло молоду дівчину на цей трохи дивний крок? І чи буде він мати якийсь ефект?

Любов за гроші

Джейн Паркер у 17 років стала переможницею лотереї. До 23 років вона усвідомила, що не може зрозуміти, що саме потрібно від неї чоловікам, гроші або ж кохання. Після декількох невдалих романів вона була розчарована. Але потім зрозуміла, як треба вчинити.

Дівчина створила свій сайт. На ньому вона опублікувала оголошення, що готова заплатити 77 тисяч доларів тому, хто буде їй вірний. У ці гроші входять витрати на спільні походи в ресторан і подарунки.

Робимо м’який чохол для окулярів з старого краватки
Їх зустрічі не судилося відбутися. 39-річна дочка Лістьєва схожа на батька
В Англії популярні хвилясті стіни. Виявляється, вони економічніше прямих

Джейн сподівається, що за цю суму відгукнеться людина, з яким у неї складуться гармонійні стосунки. Якщо вона спочатку засновує відносини на грошах, їй не доведеться бути розчарованою. Вийде чи ні, поки не зрозуміло нікому, але дівчина не втрачає надії.

Іноді і гроші не допомагають. Особливо якщо мова йде про кохання і стосунки. Однак двадцятитрирічна дівчина вирішила, що може купити собі справжню любов і виставила відносини з собою на торги. Вона сподівається, що це допоможе їй знайти своє щастя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *