22-річну зірку Instagram з Ростова передплатники вважають найкрасивішою дівчиною в світі (нові фото)

На вулиці вже складно зустріти людину, який не є користувачем “Инстаграма”. Якщо раніше, щоб стати впізнаваним, потрібно було йти на телебачення, то сьогодні можна просто створити свій профіль в цій соціальній мережі, і якщо ти зможеш виділитися, тебе помітять.

Багато молоді моделі і актриси завдяки своїм профілем в “Инстаграме” здобули популярність, популярність і визнання публіки. Так, наприклад, блогер Лілія Браун – звичайна дівчина з Ростова-на-Дону набрала вже більше 700 000 передплатників.

Молода зірка

Дівчині 22 роки, але вона вже зрозуміла всю суть мережі і знає, як в ній вигідно представити себе, свою зовнішність і свої думки. За словами багатьох інтернет-користувачів, у Лілії саме миле й гарне обличчя у світі.

Дівчина рекламує одяг, знає, як прорекламувати косметику так, щоб її купили. Довгі світлі волосся, пухкі губи і блакитні очі роблять зовнішність Лілії привабливою і неймовірною.

Зараз Лілія активно подорожує по світу, просуває свій профіль у соціальній мережі “Instagram” і є амбасадором безлічі російських і міжнародних брендів.

Популярність дівчата зростає з кожним днем, і, можливо, через кілька місяців кількість її передплатників перевалить за мільйон. Не життя, а мрія, правда ж?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *