2 місяці тому Олена Валюшкина змінила імідж заради ролі. Шанувальники досі сперечаються, як їй красивіше: блондинкою або брюнеткою

Олена Валюшкина породила б’юті-битву своїх образів – блондинки проти брюнеток. У 1980-ті роки вона стала популярною, виконавши роль мавки у фільмі «Формула кохання». Представники нового покоління знають Олену Валюшкину як Надію в серіалі «В. П. Пирогова», а також Зою Михайлівну в «Універі».

Перевтілення

Олена Валюшкина не боїться позначати своїх героїнь як сучасних Шапокляк.

Актриса не соромиться при виборі виразів. Вона відзначилася постом в соціальній мережі проти эйджизма, яким спробувала присоромити Ксенію Собчак.

Не боїться актриса публікувати знімки в купальнику, а також зізнаватися, що віддає перевагу чоловікам, які набагато молодші за її самої.

Частина прихильників вважає, що подібна поведінка ближче за характером фатальним брюнеткам, блондинки легкі на підйом, але поводяться інакше.

Нещодавно Олена Валюшкина була саме блондинкою. У темний відтінок актрису змусили перефарбуватися не тільки характер, але й роль.

Шанувальники підкреслили, що шоколадний колір волосся зробив образ актриси більш яскравим і молодим. Таку зміну назвали прикладом того, як темна палітра здатна омолодити людини, якщо він старше п’ятдесяти років. Валюшкина органічно поєднується з образом характерною брюнетки. Думки шанувальників щодо зміни іміджу актриси розділилися.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *