19-річна дочка Урганта гідно відповіла хейтерам на критику

Нещодавно вітчизняні інтернет-журнали заполонила новину про те, що донька Івана Урганта складається у відносинах з темношкірим хлопцем. На даний момент дівчина отримує освіту в одному з престижних університетів Нью-Йорка.

Зухвалий відповідь

Не так давно в соціальних мережах Еріка виклала фотографію, де вона стоїть в обнімку з темношкірим хлопцем, інша фотографія з тим же молодим чоловіком перебувала в рамці з сердечок. Дівчина навіть не встигла розкрити ім’я свого коханого, як в інтернеті з’явилися негативні коментарі про зовнішність її темношкірого хлопця.

Еріка не стала закривати очі на всі образи, і, за її словами, головне, щоб онуки хейтров не були “шахтарями”, а зі своїми відносинами вона сама розбереться. Досить категорично, але чесно.

На своїй сторінці в соціальних мережах дочка шоумена часто міркувала про проблеми золотої молоді і стверджувала, що не має ніякого відношення до неї. Також дівчина завжди відкрито висловлювала свою думку з тих чи інших питань.

Нагадаємо, що 19-річна Еріка є падчеркою телеведучого. Дівчина народилася у першому шлюбі нинішньої дружини Івана, однак у всіх інтерв’ю він називає Еріку дочкою і не раз згадував про їх теплих стосунках.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *