150 живописних шпалер для ваших смартфонів

У цій колекції зібрані видатні твори образотворчого мистецтва, які можна використовувати в якості шпалер. Перетворіть свій смартфон в пересувну галерею з картинами найкращих художників всіх часів і народів!

Головна особливість цієї колекції полягає в тому, що вона опублікована в загальному каталозі сервісу Google Photos.

150 живописних шпалер для ваших смартфонів

Для доступу до файлів необхідно перейти за цим посиланням. З допомогою меню, що розкривається після натискання на кнопку з трьома крапками, можна завантажити всю колекцію («Завантажити усі файли») або додати даний альбом у своє сховище фотографій («Показати в альбомах»).

Останній варіант стане в нагоді тим, хто використовує додаток Google Photos на своєму смартфоні. Він дозволить завжди мати доступ до шпалер, але при цьому вони не будуть займати місце в пам’яті пристрою.

Зверніть увагу, що якщо ви натиснете на кнопку «Додати в бібліотеку», то всі шпалери з альбому будуть відображатися у вашому сховищі разом з особистими фотографіями. Двічі подумайте, чи потрібно вам це.

Може бути, у вас є свої улюблені картини знаменитих художників? Тоді сміливо тисніть на кнопку «Додати альбом» і завантажуйте їх в каталог, щоб всі читачі могли оцінити їх красу.

Дивитися шпалери →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *