130 000 в день витрачає кохана Петросяна на косметику, прикраси та ресторани

До Тетяни Брухуновой, помічниці Е. Петросяна, в даний час прикута увага ЗМІ. Вона веде сторінку в Instagram, проте змушена зробити її закритою з-за постійних нападок хейтеров. Вона заперечує, що живе напоказ, стверджуючи, що фоловерів знають тільки 5 % з того, що відбувається в її житті. Тому журналісти “Експрес-газети” і вирішили провести своє розслідування.

Життя в задоволення

Вони простежили, скільки 30-річна кохана Е. Петросяна витрачає на себе щодня. Всі звикли, що вона викладає фотографії в нових нарядах, вартість яких становить від 90 тисяч рублів.

Одягатися Тетяна воліє в модних бутиках і у вітчизняних дизайнерів, а робити покупки в магазинах в районі Цуму і Цуму. Сумочки від Prada, Dior, Loewe доповнюють образ дівчини з Тули.

Вона розповідає, що все життя комплексувала через сутулості, акне і поганого зору. Але сьогодні це в минулому. Її шкіра чиста, окуляри придбані в елітних магазинах, а гордовита постава формується за можливості жити в своє задоволення. Євген Петросян не економить на своїй коханій. Тетяна може дозволити собі вінтажні брошки, обіди в ресторанах “Dr. Живаго” та “Національ”, де середній чек становить 3-5 тисяч рублів, пересування по місту на таксі.

Журналісти підрахували: щоденні витрати Брухуновой складають приблизно 130 тис. рублів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *