13-дюймовий Retina MacBook Pro і оновлений iMac з’являться у продажу до кінця жовтня

13-дюймовий Retina MacBook Pro і оновлений iMac з’являться у продажу до кінця жовтня

У найближчі пару місяців на прилавки магазинів потрапить 13-дюймова модель MacBook Pro з Retina-дисплеєм, повідомляє Apple Insider, посилаючись на анонімні джерела DigiTimes серед постачальників комплектуючих для Apple. За їх даними, поставки пристрою вже почалися.

Не обійшла компанія стороною і iMac. Наступне покоління моноблочних ПК надійде в продаж практично одночасно зі згаданим вище ноутбуком. Традиційно з’явиться відразу кілька моделей, хоча старша нібито вийде з запізненням. Причиною тому — пов’язані з виробництвом проблеми.

13-дюймовий Retina MacBook Pro і оновлений iMac з’являться у продажу до кінця жовтня

Ця інформація підтверджує думку аналітика Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) з KGI Securities. Він упевнений, що 21-дюймовий iMac з’явиться у продажу раніше, ніж 27-дюймовий з-за нового технологічного процесу виробництва дисплея, який поки для особливо великих матриць відпрацьовано не дуже добре.

Мова йде про так званому «повному ламінуванні», коли захисне скло і матриця з’єднуються настільки щільно, що між ними не залишається повітряного прошарку. За рахунок цього знижується відображає здатність дисплея, і він набагато менше блищить, плюс сам дисплейний блок стає тоншою.

Серед інших технічних деталей iMac згадаємо про апаратної платформи Ivy Bridge, використанні SDD, сучасних відеокарт з підвищеною продуктивністю та можливу відмову від оптичного приводу. А ось Retina в моноблоках Apple в поточному році очікувати не варто.

[via Apple Insider]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *