12-дюймовий Macbook Air з Retina-дисплеєм затримається до 2015 року

У минулу п’ятницю тайваньські джерела повідомили, що Apple переносить випуск 12-дюймового Macbook Air Retina на початок 2015 року. Фахівці пов’язують це з черговою затримкою виробництва процесорів Intel Broadwell. Про це пише Economic Daily News.

Пару тижнів тому компанія Intel в черговий раз перенесла терміни випуску мікропроцесорів Broadwell. Мабуть, незважаючи на старання компанії, виробництво чіпів по 14-нанометровому техпроцесу виявилося вкрай складним. Нагадуємо, що раніше представники Intel сподівалися випустити новинку до кінця 2014 року.

Таким чином, з-за затримки виробництва процесорів нового покоління, цієї осені Apple навряд чи представить 12-дюймовий Macbook Air з дисплеєм Retina. Швидше за все, до початку 2015 року в лінійці комп’ютерів Mac не вийде жодного серйозного оновлення.

12-дюймовий Macbook Air з Retina-дисплеєм затримається до 2015 року

Деякий час тому Apple вже оновила Macbook Air і iMac, які стали трохи дешевше і отримали більш потужні процесори. Тепер черга за Macbook Pro.

У квітні авторитетний аналітик Мін-Чі Куо опублікував чутки про створення 12-дюймового Macbook Air Retina. Тоді ж він заявив, що ультрабук побачить світ вже цієї осені, ставши черговим технологічним проривом. А поки нам залишається сподіватися на краще і чекати презентацію нового iPhone та iWatch.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *