104-річного дідуся 14 лютого відвезли на швидкій. У лікарні він мало не довів до інфаркту свою дружину, діставши з-за спини троянду

Пошук відповідного людину, з якою можна провести все своє життя, не означає, що все пройде гладко. На цьому шляху завжди будуть виникати перешкоди, і з плином років ці проблеми зроблять ваші відносини більш міцними.

Деякі пари схильні здаватися по дорозі життя, але є й ті, хто виконує свої обіцянки не тому, що вони дали клятву перед вівтарем і перед багатьма іншими людьми, а тому, що їх серця хочуть залишатися вірними, незважаючи ні на що.

Старий романтик

Саме так можна пояснити нестандартний спосіб відзначити День всіх закоханих одного дідуся. Люблячий 104-річний чоловік подарував своїй дружині красиву троянду на День святого Валентина, коли його відвезли в лікарню.

Лікарі швидкої допомоги Нью-Йорка зробили зворушливу фотографію, як чоловік на ім’я Вільям був терміново доставлений в лікарню.

Літнього чоловіка бачили прив’язаним до носилок, але він зумів нахилитися до своєї коханої дружини, яка сиділа поруч в інвалідному кріслі.

Співробітники швидкої поділилися в Facebook: «Наші фельдшери зняли цей прекрасний момент сьогодні. Навіть коли пацієнт був доставлений в лікарню, 104-річний Вільям знайшов час, щоб привітати свою кохану з 14-го лютого».

По-моєму. чудовий приклад ніжності і взаємної прихильності. Незважаючи ні на що.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *