10 кращих смартфонів лютого по версії AnTuTu

Творці додатка AnTuTu опублікували рейтинг найбільш потужних смартфонів на платформах Android і iOS, а також незалежно від операційної системи.

У топ увійшли як моделі з світовим ім’ям, так і смартфони внутрішніх китайських марок. Тести проводилися в основному за критерієм продуктивності процесора, і поки лідирує чіп A10. Як видно на діаграмах, в спину йому дихає Snapdragon 821. Шанс перевершити процесор Apple пророкують свіжим Qualcomm Snapdragon 835 і Samsung Exynos 8895, але смартфонів з цими чіпами спочатку потрібно вийти на ринок.

10 кращих смартфонів лютого по версії AnTuTu

Верхні рядки загального рейтингу займає iPhone 7 Plus — найпотужніший з випущених смартфонів Apple — iPhone 7 з тактовою частотою ЦП трохи нижче, ніж у моделі Plus. Замикає трійку переможців OnePlus 3Т на Snapdragon 821, під номером чотири — китайський LeEco Le Pro 3 з ним же. І на п’ятій позиції — Smartisan Hammer M1L, незнайомий російським користувачам.

Місця з шостого по десяте зайняли Lenovo ZUK Edge, OnePlus 3, Xiaomi Mi 5S Plus, Mi 5S і Mi Note 2. Всі ці смартфони працюють на базі Snapdragon 821, але з різною тактовою частотою, звідси і відмінність в оцінках.

10 кращих смартфонів лютого по версії AnTuTu

Крім останніх iPhone, в п’ятірку iOS-гаджетів з найвищою продуктивністю увійшли iPhone 6S Plus, iPhone 6S і iPhone SE. У другу п’ятірку потрапили ранні моделі і навіть два таблет: Air iPad 2 і iPad mini 2. Замикає список iPhone 5S.

10 кращих смартфонів лютого по версії AnTuTu

Всі китайські смартфони із загального топа займають перші вісім пунктів у рейтингу кращих Android-гаджетів. На вільні дев’яте і десяте місця піднялися Xiaomi Mi 5 і Vivo Xplay 6, базуються на Snapdragon 820.

Цікаво, що в топ не увійшло жодне мобільний пристрій Samsung.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *