10 кращих смартфонів березня за версією AnTuTu

AnTuTu з’ясувала, яким смартфонам немає рівних по продуктивності, а які відпрацьовують кожен вкладений у них долар.

AnTuTu — це найпопулярніше додаток для вимірювання продуктивності смартфонів. Тести AnTuTu стали, по суті, галузевим стандартом, за яким користувачі звіряють можливості своїх мобільних пристроїв.

Результат кожного тесту та відгуки користувачів відправляються в онлайнову базу AnTuTu. Завдяки цьому там зосереджується великий масив статистичних даних, що дозволяє визначити кращі моделі сезону.

10 кращих смартфонів березня за версією AnTuTu

Чергове дослідження, результати якого були опубліковані в Twitter компанії, визначило десятку найбільш продуктивних смартфонів березня 2017 року. На перших двох місцях влаштувалися гаджети Apple, але їм у спину вже дихають OnePlus і LeEco.

Не менш цікаво поглянути на діаграму, що відображає відношення продуктивності гаджетів до їх ціною. З її допомогою легко визначити, які смартфони дійсно відпрацьовують кожен вкладений у них долар.

10 кращих смартфонів березня за версією AnTuTu

Як бачимо, найбільш агресивну цінову політику веде зараз фірма LeEco, захопили чотири рядки в топі. Всенародно улюблена Xiaomi теж присутній, але представлена лише двома пристроями. Є також кілька виробників, назви яких за межами Китаю навряд чи хтось чув, що не заважає їм випускати потужні і недорогі пристрої для внутрішнього ринку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *