10 кращих фільмів десятиліття за версією The Hollywood Reporter

В топі немає «Джокера», «Месників» або «Ірландця», але є один російський фільм.

Видання The Hollywood Reporter опублікував список десяти найкращих фільмів минулого десятиліття. Склав підбірку американський кінокритик Тодд Маккарті. Він зазначив, що добірка включає в себе різні картини: одні відчуваються як твори вже минулої епохи, а інші будуть актуальні ще дуже довго.

1 місце — «Карлос», 2010 рік

Цей міні-серіал, що складається з трьох епізодів, розповідає про життя революціонера-інтернаціоналіста Ілліча Раміреса Санчеса. За словами Маккарті, «Карлос» є таким же символом міжнародного тероризму, як і «Хрещений батько» — символом американської мафії.

2 місце — «Соціальна мережа», 2010 рік

Куди більш відомий фільм, який розповідає історію створення однієї з найпопулярніших соціальних мереж — Facebook. Її оглушливий успіх назавжди змінив життя студентів-однокурсників гарвардського університету, які за кілька років стали мультимільйонерами.

3 місце — «Всередині Льюіна Девіса», 2013 рік

Драматична історія про талановитого співака і гітариста Льюіна Девіса з Квінса. Без дому і грошей він мандрує життя в пошуках себе. Все, що у нього є — це музика і кіт.


Також в десятку лідерів потрапили: південнокорейський фільм «Наймичка», російський «Левіафан», «Одного разу… в Голлівуді» Тарантіно і «Божевільний Макс: Дорога люті».

Весь топ-10 фільмів десятиліття:

  1. «Карлос», 2010 рік.
  2. «Соціальна мережа», 2010 рік.
  3. «Всередині Льюіна Девіса», 2013 рік.
  4. «Виживуть тільки коханці», 2014 рік.
  5. «Наймичка», 2016 рік.
  6. «Левіафан», що 2014 рік.
  7. «Одного разу… в Голлівуді», 2019 рік.
  8. «Бруклін», 2015 рік.
  9. «Божевільний Макс: Дорога люті», 2015 рік.
  10. «Вартові», 2012 рік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *