1 січня треба помолитися про здоров’я дітей святому Іллі. Знаючі люди в цей день ставлять потужний захист від нечистих сил

1 січня відзначається не лише Новий рік, але і день пам’яті Іллі Муромця, який був зарахований до ряду святих. У цей час потрібно молитися про здоров’я рідних та прийомних дітей, а також близьких людей. Крім того, знаючі люди просять у цей день про захист від нечистої сили.

Як і про що молитися Іллі Муромцю

Преподобний Ілля вважається головним покровителем військових, а також захисником чоловіків. Крім того, у преподобного Іллі прийнято просити допомоги в складних життєвих ситуаціях, в яких людина починає проявляти слабкість.

1 січня біля ікони Іллі можна попросити про здоров’я, особливо, якщо є проблеми з ногами.

Звертатися до Іллі можна як в домашніх умовах, так і, перебуваючи в храмі, у його ікони.

Як поставити захист від нечистої сили

У день пам’яті Іллі знаючі люди ставлять захист від нечистих сил. Для цього потрібно купити в церкви освячений срібний хрестик, а потім 1 січня надіти його вперше, примовляючи прості слова: “Перехрещусь, від диявольської сили отгорожусь. Срібний хрест буде мене зберігати, а диявольська сила – обходити стороною”. Після цього потрібно тричі перехреститися.

Практика показує, що цей срібний хрест виступає в ролі кращого талісман, який оберігає людину у всіх важких життєвих ситуаціях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *